Powiększenia - FOTO-AS - POZNAŃ

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta

Powiększenia wielkoformatowe

Powiększenia wykonywane są ploterem fotograficznym Canon iPF 6400 uzbrojonym w system atramentów pigmentowych LUCIA zapewniającym wyjątkowe odwzorowanie kolorów oraz wyraźną czerń i biel. Połączenie czarnego, czarnego matowego, szarego i szarego fotograficznego atramentu zapewnia niezwykle płynne przejścia tonalne bez efektu ziarnistości, dając niesłychanie realistyczne fotografie.

Wykonujemy powiększenia wielkoformatowe o maksymalnej szerokości 61 cm i długości do kilku metrów na papierach CAD, papierach fotograficznych o różnej fakturze, folii do podświetleń backlite oraz do szerokości 137 cm na płótnie i foliach samoprzylepnych.

W celu uzyskania powiększenia wysokiej jakości pliki powinny być o jak największej rozdzielczości, najlepiej prosto z aparatu. Jeżeli pliki były w jakiś sposób korygowane, wskazane jest najpierw wykonać wydruk próbny.

Powiększenia wielkoformatowe wykonane na papierze fotograficznym można oprawić w antyramę, ramkę drewnianą lub aluminiową. Innym równie ciekawym sposobem ekspozycji pracy jest laminowanie folią półmatową o strukturze delikatnego piasku i podklejenie na piance 5 mm. Taka metoda jest bezpieczniejsza niż tradycyjna oprawa ze szkłem, oraz lepiej się prezentuje z powodu braku odblasków. Zalaminowaną i podklejoną pracę można obrawić w ramkę drewnianą, aluminiową bądź powiesić bezpośrednio na ścianie. W tym ostatnim przypadku mocujemy od spodniej strony pianki specjalną listwę dystansową która powoduje, że praca nie przylega bezpośrednio do ściany i powstaje delikatny efekt głębi.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego